شکر انهدام تروریستی تروریست ها روابط عمومی

شکر: انهدام تروریستی تروریست ها روابط عمومی نیروی انتظامی اخبار سیاسی و اجتماعی

زنان، ۱۶ درصد مبتلایان ، آخرین آمار مبتلایان به ایدز در کشور

طبق بروزترین آمار اعلامی وزارت بهداشت، 36هزار و 39 تن مبتلا به اچ آی وی در کشور شناسایی و ثبت شده‌اند و تزریق یکسان در مصرف کنندگان مواد، همچنان در صدر ع..

ادامه مطلب

فوتسال، تبعیدگاه کفاشیان؟

با منع حضور کفاشیان در ریاست فدراسیون فوتبال، سرپرستی او در کمیته فوتسال زیاد شبیه تبعید شدن است.  فوتسال، تبعیدگاه کفاشیان؟ عبار..

ادامه مطلب

رئیس‌جمهور فردا به کرمانشاه سفر می‌کند

به گزارش تسنیم، حجت الاسلام حسن روحانی مدیر جمهور به منظور دیدار از آخرین اوضاع مناطق زلزله زده و روند پیگیری به آسیب دیدگان صبح فردا به استان کرمانشاه می ..

ادامه مطلب

با حمله به کشور عزیزمان ایران و حزب‌الله مخالفم / رئیس‌جمهور مصر

عبدالفتاح السیسی مدیر جمهوری مصر در پاسخ به سوالی در خصوص حمله نظامی به کشور عزیزمان ایران و حزب الله گفت،وی مخالف جنگ است به خاص اینکه مصر تجربه های تلخ..

ادامه مطلب

حال زمین، خراب است

«گرمایش جهانی یک سخن مزخرف و فریب چینی هاست و واقعیت ندارد.» این نعره زورگویانه دونالد ترامپ به نمایندگی از همه تمدن اسراف و تبذیر آمریکایی هست. ترامپ بدون ..

ادامه مطلب

نفت ۶۰ دلاری جهت اوپک وسوسه‌انگیز خواهد بود؟

هفته گذشته یکی از خبرنگاران انرژی بلومبرگ در ریاض از اینکه آیا هیچ مراسم خوش حالی بزرگی جهت افزایش برنت به نزدیک ۶۰ دلار به پا نشده هست، ابراز تعجب کرد ولی اک..

ادامه مطلب

جایزه عالی ترین فیلم کوتاه «تریان» به «حد» رسید

«حد» از کشور عزیزمان ایران به عنوان عالی ترین فیلم کوتاه جشنواره بین‌المللی فیلم «تریان» گزینش شد. جایزه عالی ترین فیلم کوتاه «تریان» به ..

ادامه مطلب