شکر انهدام تروریستی تروریست ها روابط عمومی

شکر: انهدام تروریستی تروریست ها روابط عمومی نیروی انتظامی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیسی‌ها علیه استقلال! ، هفته سوم لیگ‌برتر فوتبال

هفته سوم رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال کشور امروز و فردا با برگزاری هشت دیدار پیگیری خواهد شد. 

پرسپولیسی‌ها علیه استقلال! ، هفته سوم لیگ‌برتر فوتبال

هفته سوم لیگ برتر فوتبال/پرسپولیسی ها علیه استقلال!

عبارات مهم : ایران

هفته سوم مسابقه های لیگ برتر فوتبال کشور امروز و فردا با برگزاری هشت دیدار پیگیری خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ بازی های این فصل لیگ خیلی سریعتر از آنکه همه فکر می کردند به هیجان رسیده هست. همین که پارس جم جنوبی در این دو هفته عالی ترین نتیجه های را گرفته و استقلال و منصوریان به دنبال نخستین برد هستند، همه را میخ کوب نگه می دارد تا ببینند در هفته سوم چه اتفاقاتی خواهد افتاد. در بازی های این هفته نیز تقابل حساس و هیجان انگیز کم نداریم. از رویارویی دوباره نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و پرسپولیس تا ملاقات زودهنگام استقلال و تراکتورسازی تهران.جایی که سه مربی پرسپولیسی(یحیی،برانکو و درخشان)بدون شک نقش بسزایی در تغییرات این هفته مسابقه های لیگ خواهند داشت.

پرسپولیسی‌ها علیه استقلال! ، هفته سوم لیگ‌برتر فوتبال

گسترش فولاد – سپیدرود رشت / پنجشنبه ۱۹ مرداد؛ ۱۸:۱۵

هر دو تیم تا به اینجا موفق به کسب برد در لیگ نشدند. با این وجود که گسترشی ها با دریافت هفت گل و زدن تنها یک گل، قعرنشین جدول هستند. در برابر تیم رشتی نیز با اینکه برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و سیاه جامگان شکست خورده، ولی از خود پتانسیل خوبی را جهت جنگیدن نشان داده هست. تیم تبریزی هم به تازگی کاپیتان سابق تیم ملی آندرانیک تیموریان را جذب کرده و با وجود حضور بازیکنان آشنا شده است در سپیدرود، جدال این تیم را می توان جدال باتجربه ها نیز نامید.

هفته سوم رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال کشور امروز و فردا با برگزاری هشت دیدار پیگیری خواهد شد. 

استقلال خوزستان – سایپا / پنجشنبه ۱۹ مرداد؛ ۲۰:۳۰

دو تیم چهار امتیازی جدول که اتفاقا تفاضل گل یکسانی هم دارند. آبی های خوزستان هفته گذشته موفق به کسب یک تساوی ارزشمند در پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر آبی های پایتخت شدند. تیم علی دایی نیز یک برد لحظه آخری شیرین برابر صنعت نفت آبادان کسب کرد. دایی و شاگردانش حالا باید به خوزستان بروند و در گرمای این شهر برابر ویسی و شاگردانش قرار بگیرند.

نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران – پرسپولیس / پنجشنبه ۱۹ مرداد؛ ۲۰:۴۵

پرسپولیسی‌ها علیه استقلال! ، هفته سوم لیگ‌برتر فوتبال

همین چند هفته پیش بود که دو تیم در سوپرجام فوتبال کشور عزیزمان ایران به مصاف هم رفتند و پرسپولیس در آن دیدار به بردی قاطع رسید. ولی در این دیدار شرایط نفت متفاوت هست. تیم حمید درخشان که با جذب چند بازیکن تازه کمی جمع وجور شده، در دو هفته قبلی موفق به کسب یک برد و یک تساوی شده. حداقل اینکه آنها با توجه به شرایط ارزش روی کاغذ چندان دست وپا بسته نشان نمی دهند. پرسپولیس برانکو نیز در طرف برابر همان شرایط همیشگی را دارد. می برد و هواداران را خوشحال می کند. باید دید آیا نفتی که هیچ کس از این تیم انتظار نتیجه های اخیر را نداشته، در دیدار امروز نیز جهت پرسپولیس مسئله ساز می شود؟ یا قرمزها مثل بقیه حریفان راحت از این تیم نیز عبور می کند؟

صنعت نفت آبادان – پدیده / جمعه ۲۰ مرداد؛ ۲۰:۳۰

هفته سوم رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال کشور امروز و فردا با برگزاری هشت دیدار پیگیری خواهد شد. 

نفتی های آبادان هفته اول موفق به کسب برد برابر استقلال شدند. آنها در هفته دوم نیز تلاش خوبی جهت متوقف کردن سایپا داشتند، ولی در لحظات آخر مساوی را با باخت عوض کردند و اکنون سه امتیازی هستند. تیم رضا مهاجری هم که هفته اول با شکست مواجه شد، در هفته دوم با نتیجه فوق العاده ۴-۰ سپاهان را شکست داد. دو تیم فاصله یک امتیازی با یکدیگر در جدول دارند.

پیکان – ذوب آهن / حمعه ۲۰ مرداد؛ ۲۰:۳۰

پرسپولیسی‌ها علیه استقلال! ، هفته سوم لیگ‌برتر فوتبال

تیم تهرانی مجید جلالی هنوز در فصل تازه نتوانسته خود را نشان دهد. پیکانی ها مثل فصل گذشته خوب بازی می کنند ولی هنوز به نتیجه مورد نیاز نرسیدند. آنها هفته اول برابر پدیده به تساوی رسیدند و در هفته دوم به پارس جم شگفتی ساز باختند. در برابر شاگردان امیر قلعه نویی بعد از تساوی در دیدار اول، هفته گذشته برابر گسترش فولاد به برد پرگل رسیدند و با چهار امتیاز در فکر رسیدن به بالای جدول از همین هفته های ابتدایی هستند.

سیاه جامگان – فولاد خوزستان / جمعه ۲۰ مرداد؛ ۲۰:۳۰

تیم مشهدی در این فصل حداقل در شروع عملکردی متفاوت نسبت به فصل پیش داشته هست. اکبر میثاقیان با سیاه جامگان تا الان موفق به کسب چهار امتیاز شده است و وقت این را دارد که در بازی خانگی این روند را در همین ابتدای فصل اصلاح ببخشد. در برابر تیم خوزستانی یک امتیازی هست. آنها هفته اول به پرسپولیس در پایتخت کشور عزیزمان ایران باختند و هفته دوم نیز به تساوی خانگی برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران رضایت دادند.

سپاهان – پارس جم جنوبی / جمعه ۲۰ مرداد؛ ۲۰:۳۰

هر دو تیم تا به اینجا نتیجه های دور از انتظاری کسب کرده اند. سپاهان بعد از تساوی هفته اول در دیدار قبلی خودش شکست سنگینی را برابر پدیده تجربه کرد و در جدول یک امتیازی هست. پارس جم نیز که همه را شگفت زده کرده، دو برد خوب را تا اینجا کسب کرده و با احتساب تفاضل گل بالاتر از پرسپولیس در صدر قرار دارد. مطمئنا این بازی اگر بااهمیت ترین بازی نباشد، یکی از حساس ترین ها خواهد بود. آیا که نجات سپاهان از این اوضاع و یا استمرار بردهای تیم جنوبی هر کدام جذابیت های خاص خود را دارند.

استقلال – تراکتورسازی / جمعه ۲۰ مرداد؛ ۲۰:۴۵

بالاخره به حساس ترین بازی این هفته رسیدیم. استقلال یک امتیازی و تراکتور بدون امتیاز. هیچکدام از دو تیم اوضاع چندان مناسبی ندارند. مخصوصا استقلال که هنوز در بازی های این فصل گل نزده. منصوریان و شاگردانش مطمئنا نمی خواهند که در دومین بازی متوالی در پایتخت کشور عزیزمان ایران این اوضاع جهت ارزش تکرار شود. در برابر یحیی و شاگردانش در تراکتور نیز جهت فرار از جهنمی که فصل گذشته جهت ارزش درست شد، نیاز دارند که زیاد بجنگند. توصیه جالب این مسابقه تکرار تاریخ هست. علیرضا منصوریان فصل گذشته نیز با برد برابر ذوب آهن و یحیی گل محمدی نخستین برد خود را کسب کرد. او دوباره جهت فصل تازه هم در چنین شرایطی واقع شده است است و باید دید آیا داستان فصل قبل دوباره در آزادی تکرار می شود؟

واژه های کلیدی: ایران | استقلال | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs