شکر انهدام تروریستی تروریست ها روابط عمومی

شکر: انهدام تروریستی تروریست ها روابط عمومی نیروی انتظامی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصویر ، ستاره اسکندری به «گیله‌وا» پیوست

ستاره اسکندری در ادامه‌ ضبط سریال «گیله‌وا»، به کارگردانی اردلان عاشوری و تهیه‌کنندگی امیر بنان، به جمع بازیگران این سریال پیوست. 

تصویر ، ستاره اسکندری به «گیله‌وا» پیوست

ستاره اسکندری به «گیله وا» پیوست/ عکس

عبارات مهم : ایران

ستاره اسکندری در ادامه ضبط سریال «گیله وا»، به کارگردانی اردلان عاشوری و تهیه کنندگی امیر بنان، به جمع بازیگران این سریال پیوست.

به گزارش خبرآنلاین، تصویربرداری سریال «گیله وا» با پیوستن ستاره اسکندری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون به جمع بازیگران این سریال ادامه دارد.

پیش از این نیز بازیگرانی چون حمیدرضا پگاه، مهران رجبی، مهدی زمین پرداز، امیرحسین هاشمی، علی عطایی، پریا مردانیان، ستاره حسینی و امیرحسین صدیق به ایفای نقش در این سریال پرداخته بودند و با اضافه شدن ستاره اسکندری به این جمع، ضبط این سریال در کیاشهر استان گیلان ادامه دارد.

تصویر ، ستاره اسکندری به «گیله‌وا» پیوست

تصویربرداری سریال به عنوان یکی از تازه ترین محصولات مرکز فیلم و سریال شرکت هنری رسانه ای اوج از آخرهای خرداد ماه در کیاشهر گیلان شروع شده است است و طبق آینده نگری ها ضبط این سریال تا آخر تابستان امسال ادامه خواهد داشت.

ستاره اسکندری در ادامه‌ ضبط سریال «گیله‌وا»، به کارگردانی اردلان عاشوری و تهیه‌کنندگی امیر بنان، به جمع بازیگران این سریال پیوست. 

سریال «گیله وا» به تهیه کنندگی امیر بنان و کارگردانی و نویسندگی اردلان عاشوری سریالی است که از دریچه ای متفاوت به وقایع تاریخی روزهای نهایی جنگ جهانی اول، قحطی کشور عزیزمان ایران و قیام جنگل می پردازد.

این سریال در تلاش است با نگاهی عاطفی به زندگی اجتماعی مردم در بستر اتفاقات تاریخی سال 1297 بپردازد و به نوعی روایتگر سبک زندگی و روابط اجتماعی و عاطفی مردم کشور عزیزمان ایران و به خصوص مردم خطه گیلان در صد سال گذشته باشد.

واژه های کلیدی: ایران | زندگی | ستاره | سریال | سریالی | اسکندری | استان گیلان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs