شکر انهدام تروریستی تروریست ها روابط عمومی

شکر: انهدام تروریستی تروریست ها روابط عمومی نیروی انتظامی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ ادای لهجه مودی را در می‌آورد

گزارش شده است است که دونالد ترامپ در هنگام تکرار بیانات نخست وزیر هند خطاب به خودش، ادای لهجه هندی او را درمی‌آورد. 

ترامپ ادای لهجه مودی را در می‌آورد

ترامپ ادای لهجه مودی را در می آورد

عبارات مهم : آمریکا

گزارش شده است است که دونالد ترامپ در هنگام تکرار بیانات نخست وزیر هند خطاب به خودش، ادای لهجه هندی او را درمی آورد.

به گزارش ایسنا، به نقل از ایندیپندنت، گفته می شود که دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا و نارندرا مودی، نخست وزیر هند رابطه گرمی با هم دارند و این رابطه به لطف دعوت شدن مودی به دفتر رییس جمهور آمریکا به مناسبت های گوناگون و انتقاد اخیر دولت ترامپ از کشور همسایه هند، پاکستان ایجاد شده است است.

ترامپ ادای لهجه مودی را در می‌آورد

اما گزارش شده است که ترامپ لهجه این رهبر هندی را تقلید می کند و این اقدامی است که ممکن است ایجاد تنش میان دو کشور را در پی داشته باشد.

واشنگتن پست در گزارش خود از صحبت های دونالد ترامپ راجع به عنوان نیروهای آمریکا در افغانستان نوشت، ترامپ لهجه مودی را تقلید و اظهار کرد که وی به او گفته: تاکنون هیچ کشوری – مثل آمریکا در افغانستان- جهت نتیجه ای به این کوچکی، این همه چیز از دست نداده است.

گزارش شده است است که دونالد ترامپ در هنگام تکرار بیانات نخست وزیر هند خطاب به خودش، ادای لهجه هندی او را درمی‌آورد. 

ترامپ در این خصوص گفت، بیانات نخست وزیر هند، اثبات این مساله است که سایر کشورهای دنیا معتقدند، در افغانستان از آمریکا استفاده شده است است.

کاخ سفید و وزارت امور خارجه آمریکا، هر دو پاسخ به سوالات راجع به بیانات ترامپ را رد کردند. مقامات هند در واشنگتن نیز به این پرسش پاسخ ندادند.

اگر این ادعا حقیقت داشته باشد، این نخستین باری نیست که ترامپ ادای لهجه هندی را درمی آورد. در بهار سال 2016 نیز ترامپ طی کمپین انتخاباتی خود از چنین صدایی جهت به سخره گرفتن کارمند هندی پشتیبانی تلفنی یک شرکت استفاده کرده بود.

ترامپ ادای لهجه مودی را در می‌آورد

ممکن است ترامپ و مودی طی هفته جاری در انجمن اقتصادی جهانی در داووس با یکدیگر دیداری داشته باشند. نشست این انجمن از امروز (سه شنبه) و با صحبت مودی شروع شده است و در روز جمعه با صحبت ترامپ آخر می یابد.

واژه های کلیدی: آمریکا | واشنگتن | استفاده | افغانستان | دولت ترامپ | افغانستان | واشنگتن پست | دونالد ترامپ | وزارت امور خارجه آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs