شکر انهدام تروریستی تروریست ها روابط عمومی

شکر: انهدام تروریستی تروریست ها روابط عمومی نیروی انتظامی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی افزایش قیمت دلار اقدام بانک مرکزی را بی‌اثر کرد

رئیس اتحادیه طلا و جواهر به تشریح اوضاع بازار داخلی و جهانی طلا و سکه پرداخت و تصریح کرد که علی رغم روند کاهشی بازار جهانی، قیمت‌ها در بازار داخلی به علت زیاد ک

افزایش قیمت دلار اقدام بانک مرکزی را بی‌اثر کرد

افزایش قیمت دلار اقدام بانک مرکزی را بی اثر کرد

عبارات مهم : بازار

رئیس اتحادیه طلا و جواهر به تشریح اوضاع بازار داخلی و جهانی طلا و سکه پرداخت و تصریح کرد که علی رغم روند کاهشی بازار جهانی، قیمت ها در بازار داخلی به علت زیاد کردن قیمت دلار به سمت زیاد کردن حرکت کردند.

محمد کشتی آرای در گفت وگو با ایسنا، گفت: در هفته گذشته بازار جهانی طلا با روند کاهشی قیمت همراه بود و عوض کردن و تحول چندانی نداشت.

افزایش قیمت دلار اقدام بانک مرکزی را بی‌اثر کرد

وی ادامه داد: روند کاهشی بازار جهانی در حالی اتفاق افتاد که در هفته گذشته بازار داخلی طلا و سکه با حرکت صعودی قیمت روبرو شد و مجددا قیمت سکه تمام به بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید و قیمت طلا نیز افزایشی شد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر افزود: علت افزایشی شدن قیمت ها در بازار داخلی تاثیر قیمت جهانی نبود چون قیمت جهانی در هفته گذشته کاهشی بود و تاثیری در قیمت های داخلی نداشت ولی عاملی که تاثیرگذار بود، افزایشی شدن قیمت دلار بود که باعث شد قیمت سکه اوج برود.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر به تشریح اوضاع بازار داخلی و جهانی طلا و سکه پرداخت و تصریح کرد که علی رغم روند کاهشی بازار جهانی، قیمت‌ها در بازار داخلی به علت زیاد ک

به گفته کشتی آرای در هفته گذشته قیمت دلار به بیش از ۴۲۰۰ تومان رسید و همین زمینه زیاد کردن قیمت سکه را فراهم کرد.

وی راجع به تاثیر اقدام بانک کارگشایی راجع به حراج سکه جهت پایین آوردن قیمت اظهار کرد: اقدام بانک مرکزی و حراج سکه به وسیله بانک کارگشایی تا چند روز اثرگذار بود و قیمت سکه را پایین آورد ولی اوج رفتن قیمت دلار باعث شد که این اقدام بانک مرکزی تاثیر خود را از دست بدهد و مجددا قیمت سکه افزایشی شود.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر اظهار کرد: صحبت های اخیر مدیر جمهور آمریکا تنش هایی را در سطح بین المللی ایجاد کرده است ولی این تنش ها به گونه ای نبوده است که بازارهای جهانی را تحت تاثیر قرار دهد.

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs